O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych producentów płyt drogowych oraz materiałów betonowych w Polsce.

Dlatego zapraszamy do współpracy opartej na doświadczeniu i najwyższej jakości wykonania. Dostarczamy nasze płyty pod budowę Warszawskiej linii metra, pod budowę autostrad oraz większych przedsięwzięć budowlanych. Nasze transporty zawsze dochodzą na czas, a klienci są zawsze zadowoleni. Dysponując specjalistycznym sprzętem maszynowym i wysokiej jakości surowcem specjalizujemy się w produkcji elementów betonowych. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie branży betoniarskiej.

Jak pracujemy?

Nasza betoniarnia jest otwarta cały rok. Zatrudniamy wielu specjalistów aby sprostać Państwa wymaganiom, oraz na czas realizować wszystkie zlecenia o czasie. Kierowcy jeżdżą i dostarczają towar na terenie całego kraju o czasie. Wywiązując się nawet z najtrudniejszych zleceń.

Płyty wykorzystywane są głównie do utwardzania placów manewrowych, placów budów, składów różnych surowców oraz do wykonywania dróg dojazdowych na teren budowy. Główną zaletą płyt drogowych jest ich mobilność, łatwość i tempo układania. Montaż płyt może się odbywać za pomocą dźwigu, HDS lub koparko-ładowarki. Przy układaniu płyt należy pamiętać o wykonaniu odpowiedniej podbudowy cementowo-piaskowej lub piaskowej, która ma duży wpływ na późniejsze użytkowanie wykonanej powierzchni.

Posiadamy płyty nowe jak i używane.

Oraz wiele innych wyrobów:
– studnie
– korytka
– rury przepustowe
– słupki drogowe
– i inne…

Zapraszamy do przejrzenia strony oraz zapoznania się z ofertą.

Dodatkowo jesteśmy jednym z największych w Polsce dystrybutorów kostki brukowej. Dostępną w składach na terenie całej polski. Zawsze utrzymujemy w magazynie ilość kostki pozwalający na zaspokojenie potrzeb klienta.

Jeśli masz jakieś pytania związane z współpracą lub wyrobem materiałów specjalnie dla Ciebie, jesteśmy chętni do współpracy i dlatego zapraszamy do kontaktu.

Współpracujemy z